Dayanma gücünüzü dinlenerek yenileyin

Uyandığında oyunu çalıştırmalısın. Bir şeyi hazırlamak için zaman yok. Stadyumu ziyaret etmek için zaman ve para harcayan hayranlara% 100 performans gösteremezsiniz. ” K-League’de 327 maçta 96 gol ve 34 asist oynadı. Kıdemli forvet Yang Dong-hyun (Suwon FC) dedi.

2021 sezonu için K-League 1 programı bir önceki yıla göre daha sıkı. K League 1’deki 12 kulüp, 2021 sezonunun 27 Şubat’ta başlamasından sonra haftada ikiden fazla maç oynuyor. FA Cup 16 turundaki kulüpler yalnızca Mayıs ayında sekizden fazla maç oynarlar.

İlk olarak AFC (Asya Futbol Federasyonu) Şampiyonlar Ligi (ACL) grup aşaması, Corona 19 nedeniyle 22 Haziran – 11 Temmuz tarihleri arasında yapılacak. K-League’de oynayan Daegu FC dahil ACL’ye dört kulüp katılıyor. Jeonbuk Hyundai ve Daegu, Özbekistan’daki ACL programını, Tayland’da Ulsan Hyundai ve Pohang Steelers’ı yönetecek.

ACL’den önce, Asya’daki 2022 Katar Dünya Kupası’nın ikinci ön eleme turu da yapılacak. Teknik direktör Paulo Bento liderliğindeki Kore futbol takımı 31 Mayıs’ta toplanacak. Corona 19 nedeniyle süresiz olarak ertelenen ikinci eleme turu 5 – 13 Haziran tarihleri arasında yapılacak.

Corona değişkenleri de 2021 sezonunda dikkate alınmalıdır. 스웨디시마사지 Sezon içerisinde teyit edilen bir korona varsa, program en az iki hafta ertelenmelidir.

Bir örnek var. 2020 sezonunda K-League 2 Daejeon Hana Citizen’de teyit edilmiş bir Corona 19 meydana geldi. 2020 K-League 2’nin final maçı iki haftadan fazla ertelendi. 2021 sezonunda corona19, FC Seoul ve Chungnam Asan profesyonel futbol takımı tarafından onaylandı. Toplam 11 maç ertelendi.

Bir futbol yetkilisi, “2021 sezonu başlamadan önce maç sayısının azaltılması tartışmasız değildi” dedi ve “2020 sezonu gibi sezonu ilerletmede zorluk yaşandı” dedi.

Bir önceki yetkili, “2020 sezonundaki en büyük sorun sponsorlukların azalmasıydı. Bu, açılışın süresiz olarak ertelenmesi ve oyun sayısının azalması nedeniyle oldu. Hala Corona dönemi. Kalabalığa ulaşılamıyor. Bununla birlikte, normal olarak 38 oyun oynarsanız, geçen yıla göre daha yüksek bir promosyon etkisi bekleyebilirsiniz. Kaçınılmaz seçimden kaçınılamazdı. Corona 19’dan kaynaklanan riski en aza indirmeye odaklandık. “

K-League 1’in 2020 sezonundaki açılışı 69.’ta gecikti. Maç sayısı final dahil 38’den 27’ye düştü. Ayrıca 2020 sezonunda K-League, Corona 19 nedeniyle çoğu maçı seyircisiz oynadı.

Oturamazsın çünkü zor. Sporcular herhangi bir yıldan daha sıkı bir programda bile en iyi sonuçları elde etmeye çalışırlar. Oyuncuların önemsediği en önemli şey fiziksel uygunluktur.

Incheon United kaptanı Kim Do-hyuk, “Memleketim Namhae, Gyeongsangnam-do” dedi ve “Annem mezeleri doldurup gönderir” dedi. “Annenin samimiyetiyle pilav bir nimettir. Haftada ikiden fazla oyun oynamak kolay değil. Ancak herkes aynı durumda. En iyi performansı göstermek için elimden geleni yapacağım. “

Daegu FC defans oyuncusu Hong Jeong-woon, “Takım oyuncuların durumunun yönetimine tüm dikkatini veriyor” dedi ve “Diğer yıllardan daha sıkı bir maç programındayız” dedi.

Oyuncular ayrıca fiziksel uygunluğa normalden daha fazla önem verirler. Sağlıklı beslenmeye ve dinlenmeye çalışıyorum. Günlük masaj ve sauna. Profesyonel bir oyuncu olarak, her durumda en iyi performansınızı gösterme göreviniz var. Özellikle Daegu, K-League’in en iyi hayranlarıyla birlikte. Taraftarların beklentilerini karşılamak için elimden geleni yapacağım anlamına geliyor.

답글 남기기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 항목은 *(으)로 표시합니다